تاریخچه

شرکت بادران گسترایرسا در سال 1390 با نام کامل " شرکت خدمات خودرویی بادران گسترایرسا " وبا هدف فروش و خدمات پس از فروش خودرو تاسیس و به ثبت رسید.

مسئولین و اعضا هیات مدیره این شرکت با سوابق تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد از بهترین دانشگاههای کشور از سال 1383 با افتتاح نمایندگی ایران خودرو در حومه تهران فعالیت خود را آغاز نمودند و پس از آن در سال 89 به منظور پیشرفت و گسترش فعالیت نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش گروه بهمن (مزدا) کد 1029و به صورت همزمان نمایندگی مرکزی خودروسازی لوتوس ( مینی بوس ون فیات) را در خیابان دماوند افتتاح نمودند.

  

درسال 1390 کلیه فعالیتهای گذشته بصورت یکپارچه با عنوان شرکت بادران گسترایرسا ادامه پیدا کرد و در آذر ماه سال 90 نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور (جک و لیفان) بصورت انحصاری با کد 1709 به مجموعه فعالیتها اضافه گردید. 

 به دلیل تحریم های حاکم بر وضعیت خودروی کشور و عدم تولید مزدا توسط گروه بهمن و همچنین عدم تامین قطعات یدکی امکان ادامه فعالیت با گروه بهمن میسر نگردید.

درسال 92 با توجه به افزایش روز افزون تولید در شرکت کرمان موتور با توسعه فعالیت در این زمینه ، امتیاز تعمیرگاه مرکزی شماره 4 کرمان موتور به شرکت بادران گسترایرسا تعلق گرفت.

خدمات پس از فروش کرمان موتور به مدت 4 سال با عنوان بزرگترین و مجهزترین و با رتبه یک واحد تعمیرگاهی این شرکت به فعالیت خود ادامه داد. در راستای رضایت مشتریانی که از شعب فروش بادران گسترایرسا خودرو خریداری کرده اند کارت VIP(پذیرش بدون نوبت) را به صورت خدمات خاصِ این مشتریان صادر نمود.

به منظور توسعه فعالیت فروش در سال 1393 نمایندگی فروش 1759 واقع در منطقه پیروزی به مجموعه نمایندگی های این شرکت اضافه گردید.


به دنبال آن در فروردین 1394 نمایندگی کد 1760 واقع در خیابان فرجام افتتاح گردید. 

 

درسال 1395 همزمان با رفع تحریم ها و آغاز مجدد فعالیت شرکت هیوندای در ایران توسط کرمان موتور ساختمان مجاور تعمیرگاه مرکزی شرق مطابق با استاندارد روز شرکت هیوندای تجهیز شد و با کد 302 و تعمیرگاه مرکزی هیوندای کرمان موتور به عنوان تنها تعمیرگاه مدرن و استاندارد هیوندای در کل کشور افتتاح گردید.

درخرداد ماه 1396  اداره تحویل مستقل شرکت بادران گسترایرسا فقط مخصوص مشتریان این شرکت افتتاح گردید وشرکت بادران گسترایرسا به عنوان تنها نمایندگی دارای اداره تحویل مستقل در تهران شناخته شد.

درحال حاضر شرکت بادران گسترایرسا با دارا بودن تعمیرگاه مرکزی جک و لیفان و تعمیرگاه مرکزی هیوندای و سه شعبه فروش محصولات هیوندای ،جک،لیفان و همچنین اداره تحویل مستقل درتهران بزرگترین و به لحاظ سوابق درخشان و سالهای متمادی که به فروش و پشتیبانی محصولات کرمان موتور مشغول بوده است معتبرترین نمایندگی رسمی کرمان موتور و خدمات . تجارت بم خودرو می باشد.

شرکت بادران گسترایرسا موفق به اخذ ISO 14004 – ISO18001-ISO9001-ISO14001-ISO10002 گردیده است و جز نمایندگی های پرفروش و استاندارد در کل کشور می باشد.

 

نمایندگی های فروش بادران گسترایرسا

هرکجا سخن از فروش است زرق و برق بسیار می بینیم اما درعمل بسیاری از فروشندگان به منافع واقعی مشتریان توجه ندارند.ما صداقت را سرلوحه کار خود قرار داده ایم .برای جذب شما هیچوقت از الفاظ فریبنده ، وعده های بی جا و ظاهرسازی استفاده نخواهیم کرد.


شرکت بادران گسترایرسا پرفروش ترین مجموعه دربین نمایندگیهای کرمان موتور می باشد و این میسر نشده مگر با اعتمادی که شما مشتری عزیز به ما نموده اید. از ابتدای فعالیت فروش در شرکت کرمان موتور جز 5 نماینده برتر کشور قرار داشتیم و از سال 1396 تا کنون همواره نماینده اول کشور در تعداد فروش سالیانه می باشیم.

تیم فروش در چهار نمایندگی302و 1709 و 1759 و 1760افرادی با صداقت و با پشتکاری فوق العاده همیشه آماده دادن اطلاعات به مشتریان و نشان دادن بهترین فرصتها و انتخاب شایسته برای شما مشتری محترم هستند. ما با شنیدن خواسته ها و انتظارات شما بهترین خودرویی که با قابلیتهای مورد نظر شما منطبق باشد و با بودجه و توان خرید شما همخوانی داشته باشد را به شما پیشنهاد می دهیم.

مجموعه ما با کنترلهای بسیار و پیگیری مستمر از بروز خطا و کندی در تحقق خواسته های شما جلوگیری نموده و دریافت خودرویتان را در سریع ترین زمان و با اولویت پیگیری می نماید.

کارشناسان ما با دادن اطلاعات محصولات ،قابلیتها و توانمندی های خودرو و مقایسه محصولات موجود در بازار شما را با انتخاب نهایی خود آشنا نموده و این شما هستید که بهترین انتخاب را خواهید داشت.

آپشنها و لوازم جانبی خودرو به سهولت و با بهترین قیمت درعین داشتن بهترین کیفیت همراه با ثبت نام یا تحویل خودرو به انتخاب شما عرضه می گردد.

بیش از 10 سال تجربه در گروه معظم کرمان موتور و بیش از 20 سال سابقه فروش و خدمات پس از فروش خودرو خوشنامی که درکنار اعتماد شماست برای ما فراهم کرده است و به لطف خدا مفتخریم سالهای سال درکنار شما باشیم. درراستای اینکه فروش خاتمه نیست بلکه آغاز یک رابطه است ارتباط با ما را تجربه کنید امیدواریم درخور اعتماد شما باشیم.

 

تعمیرگاه مرکزی جک و لیفان و هیوندای

خدمات کانالی است برای داشتن ارتباط مستمر با مشتریان. کانالی که اغلب زمانیکه از محصول راضی نیستید به دیدار شما می آیند.آماده هستیم گلایه ها،انتقادات و دلخوری هایتان از محصول را بشنویم. قول می دهیم تمام تلاشمان را بکنیم تا شما را خشنود سازیم . نمایندگی برتر کرمان موتور در خدمات پس از فروش رتبه ای است که با زحمت بسیار و خشنود نمودن شما مشتری عزیز بدست آورده ایم . مطمئن باشید تا زمانیکه شما از محصولات کرمان موتور استفاده می کنید ما در کنار شما هستیم و برای استفاده بهتر و مطمئن از خودرویتان به فکر شما هستیم


شرکت بادران گسترایرسا دارای مجهزترین و قوی ترین انبار در بین نمایندگیهای کرمان موتور است.

استادکارها و تکنسین های مجرب ما به تمام عیوب مسلط هستند. خودرو شما هرگونه خدماتی نیاز داشته باشد مطمئن باشید در کمترین زمان و با بهترین کیفیت براساس تعرفه دقیق و قیمت مصوب کرمان موتور آن خدمات را از ما دریافت می نمایید.
ادعای ما این نیست که خدمات ایده آل و بی نقصی به تمام مشتریان می دهیم اما مطمین هستیم که هر روز برای نزدیک کردن خودمان به توقعات شما تلاش می کنیم و با تمام قوا برای حل مشکلات مشتریان حرکت می کنیم .

اگر مشتری ما باشید در می یابید درعین تیراژ بالای کار و تعداد زیاد خودروهای مراجعه کننده همواره بهبودی درجهت رفاه حال مشتریان در مجموعه ما به چشم می خورد . این همان نیت واقعی ماست که شما بدانید برای شماست که فعالیت می کنیم و این لیاقت شماست که ما بهتر و بهتر شویم .

واحد صافکاری

واحد تعمیرات بدنه بادران گسترایرسا با انجام کلیه تعمیرات اساسی و ظریف کاری بدنه درخدمت مشتریان محترم می باشد با استفاده از کلیه امکانات از قبیل : دستگاه شاسی کشی استاندارد برای کشیدن شاسی های صدمه دیده در تصادفات سنگین و برای کوچکترین کارهایی که نیاز یه ظرافت دارد از ابزارآلات مخصوص استفاده می شود.

واحد نقاشی

اجرای عملیات رنگی با استفاده از کوره مناسب و استاندارد و ابزار مخصوص پاشش بر روی بدنه خودروها انجام می گیرد.

لوازم جانبی و قطعات

کلیه قطعات مورد استفاده در تعمیرات خودرو قطعات اصلی و شرکتی می باشند.

سفارش گیری لوازم جانبی وتزئینی و بدنه دراین شرکت مطابق با دستورالعمل شرکت کرمان موتور انجام می گیرد.

توصیه اکید ما به مشتریان محترم این است که خرید قطعات و لوازم متفرقه و مراجعه به تعمیرگاههای غیرمجاز خودداری نموده و درصورت نیاز به هرگونه سرویس دوره ای یا تعمیرات،انتخاب اول مراجعه به تعمیرگاه مرکزی شرق کرمان موتور باشد.


چاپ